Loading

Kurumsal

Biz Kimiz

Doğanın gücünü cildinizde hissedin.

Technoderm Medikal firması, Albio Metal Medikal firması ile Şirket Danışmanı Prof. Dr. Perihan Öztürk ortaklığında kurulmuştur. Üniversite ve sanayi iş birliği ile kurulan firmamızın tarihi, 1997 yılında medikal sektöründe faaliyet göstermek için Kahramanmaraş / Türkiye’de küçük bir şahıs şirketi olarak kurulan Albio Metal Medikal firmasına dayanmaktadır. Albio Metal Medikal ilerleyen yıllarda sektörün Türkiye’de hızlı büyümesi ve sağlık sektöründe yaşanan gelişmeler ile birlikte hızlı bir büyüme sürecine girmiştir. 2000’li yıllarda Akdeniz Bölgesinde global firmaların distribütörlük ve bayiliğini alarak kendi bölgesinde lider bir firma olmuştur. Son 5 yıl içerisinde 3 yıl üst üste vergi rekortmeni olmuş ve sektöre birçok medikal cihaz kazandırmıştır. Teknik servis alanında uzman kadrosu ve iller bazında verdiği teknik servis hizmeti ile alanında ciddi bir rekabet üstünlüğü sağlayan Albio Metal Medikal birçok global firmanın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Kuruluşumuz Technoderm Medikal A.Ş ise 2021 yılında kurulmuş ve üniversite sanayi iş birliği alanında fırsatlar görmüş ve ortaklık yapısına partner olarak Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinden Prof. Dr. Perihan Öztürk’ü Şirket Danışmanı olarak bünyesine katmıştır. Kahramanmaraş Teknokent Ofisinde Ar-Ge çalışmaları yapmak üzere üniversite onayı alan Technoderm Medikal A.Ş. distribütörlük ve bayilik arayış çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyon

Türkiye pazarında müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan aranan bir dermatolojik sağlık ürünleri tedarikçisi olmak .

Misyon

Global firmaların İnnovasyon ve teknoloji partnerliği ile topluma ve çevreye katma değer sağlayan Arge özellikli lider bir firma olmak.

– Firmamız, Türkiye pazarına yeni markalar kazandırmak ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerini yüksek seviyede karşılayacak ürünler için görüşmelerine devam etmektedir. Türkiye pazarında laboratuvar cihazları hizmet alanında kendini ispat eden Technoderm A.Ş özellikle biokimya bölümünde Hormon, Elize, Hemogram ve Biyokimya cihazları konusunda yetişmiş teknik ekibi, satış ve pazarlama kadrosu ile sağlık sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir. Bu alanda birçok özel ve kamu hastanesi ile yıllardır sözleşmeli olarak çalışmaktadır.

– Satış ve pazarlama ekibi kendi alanında medikal sektörü ve dermatoloji alanında uzman kişilerden oluşmakta olup düzenli olarak yeni pazar araştırmaları yapmakta ve yenilikçi ürünler için oluşan fırsatların tanıtımını tüm hastane ve sağlık grubu müşterilerine yapmaktadır.

Prof.Dr. PERİHAN ÖZTÜRK

     Technoderm Şirket Danışmanı

Kendi alanında ülkemizde büyük bir tecrübesi olan şirket danışmanımız deri ve zührevi hastalıklar uzmanı Prof. Dr. Perihan Öztürk Tıp Uzmanlık derecesini Dermatoloji alanında Fırat Üniversitesinden 2005 yılında almıştır. 2013 yılında Doçent unvanını almış ve halen Profesör olarak Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde görevine devam etmektedir. Alanında birçok projede Proje Yöneticisi ve Proje Yardımcısı olarak görev almıştır. 2010 yılından itibaren ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaya devam etmektedir. 2012 ve 2014 yıllarında kendi alanında Doktora tez çalışmaları yönetmiştir. Avrupa Dermatoloji Derneği, Türk Dermatoloji Derneği, Çukurova Dermatoloji Derneği ve Dermatolojik Cerrahi Derneğinde çeşitli kademelerde görev almaya devam etmektedir. Deri, Parazitler, Saç hastalıları, Deri Mantarları gibi alanlarda lisans ve yüksek lisans dersleri vermektedir.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde, Dermatoloji kliniğinin akredite olarak belgelendirilmesini ve kozmetoloji ünitesinin kurulmasını Prof. Dr. Perihan Öztürk yapmıştır. Bu ünitede Stromal vasküler fraction (yağ kaynaklı kök hücre), nanofat uygulama, lazer, Radyofrekans, mezoterapi Prp, prf, plasma jel dolgu işlemlerinin uygulamasını ise bizzat kendisi yapmaktadır.

2020 yılında geliştirdiği ve patentini aldığı merhem ve serum ciltte bulunan akne, kızarıklık, çöküntü ve lekelerin tedavisinde hem etkili hem de kısa sürede sonuç alabilmektedir. Bu ürünler halen seri üretimde şirketimiz bünyesinde üretilmekte, piyasada pazarlanmakta ve eczanelere satışı yapılmaktadır. Bu ürünlerin tüm yasal hakları Technoderm Medikal A.Ş.’ye aittir. Global dermatoloji alanında uzman bir isim olarak yer alan Prof. Dr. Perihan Öztürk bugün Uluslararası hakemli dergilerde 65 adet makale yayımlamış, 50 bilimsel kongrede konuşmacı ve bildiri kitabı ile katılım sağlamış ve katılım sağlamaya devam etmektedir, 23 adet ulusal hakemli dergide ise makale yayımlamıştır. Kariyerinde oluşan bu bilgi birikimini Technoderm Medikal A.Ş şirketimizde üniversite sanayi iş birliği ile Ar-Ge çalışmalarına dönüştürmek üzere 2021 yılında aramıza katılmıştır.

tr_TR
X