Loading

Ar-Ge

Technoderm Medikal A.Ş

Ar-Ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan ürünlerin yenilikçi yönü ile insan sağlığında kullanımını ön plana çıkartmak ve herkesin ulaşabileceği bir fiyat ile topluma değer katmak amacı ile ticari hayatına başlamıştır.

Sağlık alanında oluşan deri ve cilt hastalıklarına karşı çözüm önerileri geliştirmek ve kozmetik bitkisel destek sağlamak, bunların sonuçlarına göre bilimsel çalışmalar yapmak ve ortaya çıkan ürünleri ticarileştirerek toplum yararına kullanılmak üzere pazara sunmak için yoğun bir şekilde Ar-Ge faaliyetlerindedir.

Ar-Ge

Anti-Aging Krem

Anti-Aging Solüsyon

Saç Dökülmesi Önleyici Sprey

Medikal Cihazlar

Akne Karşıtı Krem

Akne Karşıtı Solüsyon

Kuruluşumuz Technoderm A.Ş anti-aging krem, anti-aging solüsyon, saç dökülmesini önleyici sprey, medikal cihazlar, akne karşıtı krem ve akne karşıtı solüsyon üzerine Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. 2019 yılından itibaren üzerinde çalıştığımız bu ürünler son aşamalarına gelmiş bulunmakta, artık müşterilerimizin kullanımına ulaşması için yasal izin süreçlerini tamamlama aşamasındadır.

Bu yolculukta inovatif yanımızı ortaya çıkarmakla birlikte ülkemiz için tamamen yerli ve milli bir ürün geliştirmenin heyecanı içerisindeyiz. Süreçleri 2 yıldır devam eden medikal ürün grubumuz yine çok yakın tarihlerde hastanelerde ve cilt bakım merkezlerinde kullanımda olacaktır.

HEDEFİMİZ
Topluma ve çevreye katma değerli ürünler sunmak ve insan sağlığına faydalı ürünleri herkesin ulaşabileceği bir pazarda satışa sunmaktır.
tr_TR
X