Loading

Corporate

Who We Are

Feel nature's power on your skin.

Technoderm Medikal firması, Albio Metal Medikal firması ile Şirket Danışmanı Prof. Dr. Perihan Öztürk ortaklığında kurulmuştur. Üniversite ve sanayi iş birliği ile kurulan firmamızın tarihi, 1997 yılında medikal sektöründe faaliyet göstermek için Kahramanmaraş / Türkiye’de küçük bir şahıs şirketi olarak kurulan Albio Metal Medikal firmasına dayanmaktadır. Albio Metal Medikal ilerleyen yıllarda sektörün Türkiye’de hızlı büyümesi ve sağlık sektöründe yaşanan gelişmeler ile birlikte hızlı bir büyüme sürecine girmiştir. 2000’li yıllarda Akdeniz Bölgesinde global firmaların distribütörlük ve bayiliğini alarak kendi bölgesinde lider bir firma olmuştur. Son 5 yıl içerisinde 3 yıl üst üste vergi rekortmeni olmuş ve sektöre birçok medikal cihaz kazandırmıştır. Teknik servis alanında uzman kadrosu ve iller bazında verdiği teknik servis hizmeti ile alanında ciddi bir rekabet üstünlüğü sağlayan Albio Metal Medikal birçok global firmanın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Kuruluşumuz Technoderm Medikal A.Ş ise 2021 yılında kurulmuş ve üniversite sanayi iş birliği alanında fırsatlar görmüş ve ortaklık yapısına partner olarak Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinden Prof. Dr. Perihan Öztürk’ü Şirket Danışmanı olarak bünyesine katmıştır. Kahramanmaraş Teknokent Ofisinde Ar-Ge çalışmaları yapmak üzere üniversite onayı alan Technoderm Medikal A.Ş. distribütörlük ve bayilik arayış çalışmalarına devam etmektedir.

Our Vision

To be a sought-after dermatological health products supplier that meets customer needs and expectations in the best way in the Turkish market.

Our Mission

To be a leading company with R&D that provides added value to the society and the environment with the innovation and technology partnership of global companies.

Our company continues to negotiate for products that will bring new brands to the Turkish market and meet customer needs and expectations at a high level. Technoderm A.Ş., which has proven itself in the field of laboratory devices service in the Turkish market, continues to serve the health sector with its technical team, sales and marketing staff trained in Hormone, Elize, Hemogram and Biochemistry devices, especially in the biochemistry department. It has been working on contract with many private and public hospitals in this field for years.

The sales and marketing team, which includes medical and dermatological professionals, performs fresh market research on a regular basis and promotes novel product options to all hospital and health group consumers.

Prof.Dr. PERİHAN ÖZTÜRK

     Technoderm Şirket Danışmanı

Kendi alanında ülkemizde büyük bir tecrübesi olan şirket danışmanımız deri ve zührevi hastalıklar uzmanı Prof. Dr. Perihan Öztürk Tıp Uzmanlık derecesini Dermatoloji alanında Fırat Üniversitesinden 2005 yılında almıştır. 2013 yılında Doçent unvanını almış ve halen Profesör olarak Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde görevine devam etmektedir. Alanında birçok projede Proje Yöneticisi ve Proje Yardımcısı olarak görev almıştır. 2010 yılından itibaren ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaya devam etmektedir. 2012 ve 2014 yıllarında kendi alanında Doktora tez çalışmaları yönetmiştir. Avrupa Dermatoloji Derneği, Türk Dermatoloji Derneği, Çukurova Dermatoloji Derneği ve Dermatolojik Cerrahi Derneğinde çeşitli kademelerde görev almaya devam etmektedir. Deri, Parazitler, Saç hastalıları, Deri Mantarları gibi alanlarda lisans ve yüksek lisans dersleri vermektedir.

At Kahramanmaraş Sütçü İmam University, the accredited certification of the Dermatology clinic and the establishment of the cosmetology unit were carried out by Prof. Dr. Perihan Öztürk. In this unit, Stromal vascular fraction (fat-derived stem cell), nanophate application, laser, radiofrequency, mesotherapy Prp, prf, plasma gel filling procedures are performed by itself.

The ointment and serum developed and patented in 2020 are both effective in the treatment of acne, redness, depression and spots on the skin and can get results in a short time. These products are still produced within our company in mass production, marketed in the market and sold to pharmacies. All legal rights of these products belong to Technoderm Medikal A.Ş. As an expert in the field of global dermatology, Prof. Today, Dr. Perihan Öztürk published 65 articles in international peer-reviewed journals, participated and continues to participate in 50 scientific congresses with speakers and brochures, and published articles in 23 national peer-reviewed journals. Technoderm Medikal A.Ş. joined us in 2021 to transform this knowledge accumulated in its career into R&D studies with the cooperation of university industry.

en_US
X